Hakkında

Hakkında

1evlilik insanların birbirini kolayca tanıyabildiği ve tercihlerine göre insanlar bulabileceği bir platformdur.

1evlilik olarak hedefimiz insanların mutlu olması iyi seçimler yapması ve doğru seçimler yapmasıdır. İnsanlar mutlu bir yuva kurmak isterler güzel dostluklar ve arkadaşlıklar da buna dahildir. Güzel anılar biriktirmek iyi vakit geçirmek ancak uyumlu bir arkadaş sonucu oluşur. İşte burada biz devreye giriyoruz yaşınıza ve kriterlerinize uygun hayat arkadaşını burada bulmanız çok yüksektir. Sitemizde arkadaş ilanları dul bayan arkadaş gibi birçok kategori bulunmaktadır. Hatta sizler için biraz daha geliştirip Türkiye kategori uygulamamız aktif etmiş bulunmaktayız yaşadığınız şehre göre arama yapıp bu şehirlerde yaşayan sizin gibi arkadaş arayan ve yeni insanlar tanımak isteyen kişilerle kolayca iletişim kurabileceksiniz.

Hakkında - 1evlilik.com
Hakkında – 1evlilik.com

1evlilik.com – Türkiye’nin En İyi Arkadaş Arama İlan Sitesi.

Hayallerinize göre birini mi arıyorsunuz? Önce kendinize şunu sorun ben nasıl bir hayat arkadaşı istiyorum. Dünyada olduğunuz yere göre hayallerimiz değişir mi acaba? dinlerin ve ırkların farklılığı hayallerimizin önüne geçebilir mi? Mutlu olmak için ne kadar çabalayacaksınız? Bu seneyi yanlız geçirmek istemediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sitemizde bulunan bütün kategorilerin içindeki ilanları tek tek özenle düzenleyerek yayınlıyoruz. Aşkın tanımını biz şöyle yapıyoruz. ”Aşk kendini bir başkasında bulmaktır.” Aşık olduğunuzda aşık olduğunuz kişiyle olan benzerlikleriniz sizi ona daha çok bağlar. Elbette farklılıklar olacaktır ama hayatımzıa giren insan ruhsal olarak aynadaki yansımamızdır. Fiziksel özelliklerden hiç bahsetmedik çünkü aşık olduğunuzda onu size çeken içinzde yücelten dış görünüşü değildir. Arkadaş bul baskısından kurtulmak istediğiniz biliyoruz bu yüzden çok doğru bir sitede çok değerli bir arkadaş için vakit harcayacağınızı unutmayın..

Huyu huyuma, boyu boyuma gibi şeyler söylediğiniz duyar gibiyim. Mutlu olmak için önce onu istemek gerek bunun için umutsuzluk içinde olmayın 1evlilik olarak sizin yanınızdayız ve bu konuda elimizden geleni yapacağız. En kısa zamanda aranızınız o yakın arkadaşı bulacaksınız. Ciddi bir evlilik ya da ciddi bir ilişki hepimizin hayalidir. O zaman hadi şimdi ilan ver kısmından bize ilan gönder..

1evlik.com FACEBOOK SAYFA

1evlilik.com FACEBOOK GRUP

duvar kağıdı telefon