İlan Nasıl Verilir? – İlan verirken nelere dikkat edilmeli?

ilan nasıl verilir - 1evlilik.com
ilan nasıl verilir – 1evlilik.com

İlan Nasıl Verilir? – İlan verirken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle neden ilan vermek istediğinizi düşünün ve 18 yaşından büyük olmanız gerektiğini unutmayın.

İlan için istenen bilgileri eksiksiz ve doğru verdiğinize emin olun çünkü bir başkasına ait bilgileri kullanırsanız bu suçtur ve cezası vardır. Bu sebeplerden ötürü kendinize ait bilgileri girmeye özen göstermelisiniz. İlan gönder kısmına girdiğinizde bilgilerinizi yazabileceğiniz bir forum göreceksiniz bu formu eksiksiz ve doğru doldurduğunuzda ilanınız sitemizde en kısa sürede yer alacaktır.

İlan verirken nelere dikkat edilmeli?

İlan verirken dikkat etmeniz gereken hususların başında doğruluk değilir ne kadar çok kendinizi iyi tanıtırsanız o kadar çabuk onaylanır ilanınız.


Telefon numaranız ve e-mail adresinizi doğru yazmazsanız eğer ilerleyen günlerde ilanınızda güncelleme yapamazsınız ve silemezsiniz de. Daima kendinize ait bilgileri kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Kendinizden bahsedeceğiniz kısımda mutlaka uzun cümlelerle birlikte kendiniz anlatan kelimeler seçmelisiniz. ”Adım Ayşe istanbulda yaşıyorum” gibi kısa cümlelerle yapılan başvurular direkt silinmektedir. Kendinizden nasıl bahsedeceğinizi bilmiyorsanız birkaç önerimiz olabilir. Adınızla başlayıp nerede yaşadğınızdan bahsedebilir. Ne işle meşgul olduğunuzu yazabilirsiniz. Krikterlerinizi nasıl bir insan aradığınızı ve kırmızı çizgilerinizden bahsedebilirsiniz.

Göndereceğiniz fotoğraflar kesinlikle size ait olmalıdır. Başkasına ait fotoğraf kullanırsanız bu suçtur ve kişi şikayetçi olursa fotoğrafı hangi ip adresinden yüklediğinizi paylaşmak zorunda kalacağımızı unutmayın lütfen. Kendinize ait net yüzünüzün belli olduğu 3 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz.

İlan göndermeden önce ilan verme sözleşmesini mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Bir de ufak bir tüyo vermem gerekirse ilan bilgilerinizi verimli ve düzgün doldurursanız sitemizde ilanlarınız +1 ile gösterilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arkadaş Arıyorum – Yeni insanlar tanımak..

İlan gönderdikten sonra ne yapmalıyım? bu sorunun cevabı çok basit sitemizde ilanları incelemeye devam edebilirsiniz çünkü belkide ilanınız 5 dakika içinde onaylanabilir. Onaylanan ilanlar e-posta yoluyla ilan sahibine iletilir. İlan sahibi ilanını inceleyebilir ve düzeltmek istediği yerler olursa ilan güncelle kısmında ilanını güncelleyebilir.

İlan vermekten çekinmeyin çünkü yalnızlık öyle tek kelimeye sığacak kadar kolay bir şey olmadığı gibi insanı çok zorlayan bir duygudur. Hayat arkadaşınızı ikinci baharınızı sitemizden tanıştığınız ruh eşinizle yaşayabilirsiniz.

İLAN GÖNDER

FACEBOOK SAYFAMIZ

FACEBOOK GRUBUMUZ

duvar kağıdı telefon